Honeywell Alarm Ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

  


Honeywell Ev güvenlik sistemleriyle ev veya iş güvenliğinizi daha akıllı hale getirin. Sistem kontrolünü otomatikleştirmek için bağlantılı seçenekler, kullanımı kolay tuş takımları ve anahtarlıklar, kablosuz sensörler ve daha fazlasıyla güvenlik sistemlerimiz, birlikte sorunsuz çalışmak üzere tasarlanmış gelişmiş çözümler sunar.

PROA7 PROSERİES 7 İNÇ HEPSİ BİR ARADA PANEL
Profesyonel kurulum için tasarlanan bu yüksek oranda ölçeklenebilir Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, alarmları doğrulamak ve gerekirse uygun ilk müdahale ekiplerini uyarmak için 7/24 profesyonel izleme sağlar.

ProSeries Hepsi Bir Arada Güvenlik Paneli, son derece güvenli AES-128 şifrelemeli SiX™ iki yönlü, kablosuz teknolojiyi kullanan çok çeşitli sensörleri ve cihazları destekler. Basitçe ifade etmek gerekirse, dünyanız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, ProSeries platformu nerede olursanız olun dünyanızı güvende tutmanıza yardımcı olur.

6290W 7 İNÇ SESLİ RENKLİ DOKUNMATİK TUŞ TAKIMI
Kolay, sezgisel bir arayüzle, Resideo’dan sesli bildirim içeren yeni 7" renkli dokunmatik ekranlı tuş takımı, devreye alma veya devre dışı bırakma gibi her gün kullandığınız özellikleri basitleştirir ve bölgeleri atlamak veya devre dışı bırakmak gibi yalnızca ara sıra kullanabileceğiniz özellikleri kolaylaştırır. kullanıcı kodları ekleme veya silme. Şık ve yenilikçi bu Dokunmatik Ekranlı Tuş Takımı, evinizin güzel ve zarif bir parçası olacak. Ayrıca, kullanılmadığında unutulmaz aile fotoğraflarını veya video sahnelerini görüntüleyen zarif bir dijital resim çerçevesi olarak da kullanılabilir.
Canlı ekranının yanı sıra Dokunmatik Tuş Takımı, sisteminizin durumunu net bir konuşma sesiyle onaylar. Ayrılmaya hazır olduğunuzda, ekranı kontrol etmek için duraklamanıza bile gerek kalmadan evinizden hızlı bir şekilde çıkmanızı sağlayan "Silahlı Uzakta" ifadesini kullanır. Ayrıca sizi bir alarmın doğası ve yeri hakkında anında uyararak sizin ve ailenizin bir acil duruma derhal ve uygun şekilde yanıt vermesine yardımcı olur.
 
AKILLI EV GÜVENLİĞİ BAŞLANGIÇ ​​KİTİ
Akıllı Ev Güvenliği Başlangıç ​​Kiti, her yerden izlemeye devam edebilmeniz için dakikalar içinde kurulur. DIY güvenlik sistemi ile, gelip giderken modları otomatik olarak değiştirebilir, bir pencere veya kapı açık bırakılırsa uyarılar alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca taban, bir dizi kamera ve hareket sensörüyle uyumludur, böylece gelecekte ev güvenlik sisteminizi genişletebilirsiniz.
Başlangıç ​​Kiti İçeriği:
Amazon Alexa™ özellikli Kamera Baz İstasyonu
Pencereler ve Kapılar için İki Erişim Sensörü
Uzaktan Kumandalı Anahtarlık
Video ve Uyarılar İçeren Uygulama
Ev, değerli yadigârların yeni anıları tetikleyebildiği ve değerin harcanan dolarlar yerine dokunulan kalplerle ölçüldüğü yerdir. Güvenlik ürün ve hizmetlerimiz, evinizi eviniz yapan şeyleri koruma sözünüzü tutmanıza yardımcı olmak için gözlerinizin önünde ve evinizde neler olup bittiğine dair size daha fazla farkındalık sağlar.
 
LCP500-L LYRİC® DENETLEYİCİ DOKUNMATİK KONTROL PANELİ
Lyric® Denetleyici, evinizdeki hemen hemen her şeyi görmenizi, duymanızı ve ayarlamanızı kolaylaştırmak için akıllı evinizin her bileşenini bir araya getirir. İnanılmaz birlikte çalışabilirlik ile güvenlik kontrol paneli, sağlam bir güvenlik sistemi için güvenlik kameralarınızı, termostatlarınızı, kilitlerinizi, güneşliklerinizi ve daha fazlasını bağlayabilir ve otomatikleştirebilir.
Sistemin yerleşik kamerası, evinize kimin girdiğini görmek için özellikle kullanışlıdır ve sistem devre dışı bırakıldığında bir fotoğraf çeker. Ayrıca cihaz akıllı cihazlara bağlandığı için tüm bu fonksiyonları uzaktan izleyebilir ve ayarlayabilirsiniz.
 
AKILLI EV GÜVENLİĞİ İÇ MEKAN MOTİONVİEWER
Akıllı Ev Güvenliği Indoor MotionViewer ® benzersizdir: Tamamen kablosuz. Pilli. Kızılötesi ile gece görüşü. Ev güvenlik hareketli kamera sistemi, 24 saat izlemenize yardımcı olur. Hareket algılandığında bir uyarı alırsınız ve çekilen video klipleri ücretsiz bulut depolama alanıyla uygulamada istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüntüleyebilirsiniz.
7 m’ye (23 ft) kadar uzun menzilli algılama ve 90° görüş alanıyla farkındalığı evinizin her yerine genişletin. Ayrıca ev güvenlik kamerası hareket algılama özelliği evcil hayvan dostudur ve 36 kg ağırlığa kadar olan evcil hayvanlar tarafından alarma geçirilmez.
Ev, değerli yadigârların yeni anıları tetikleyebildiği ve değerin harcanan dolarlar yerine dokunulan kalplerle ölçüldüğü yerdir. Güvenlik ürün ve hizmetlerimiz, evinizi eviniz yapan şeyleri koruma sözünüzü tutmanıza yardımcı olmak için gözlerinizin önünde ve evinizde neler olup bittiğine dair size daha fazla farkındalık sağlar.

 

Honeywell alarm system, Honeywell alarm sistemi, Honeywell hırsız alarm, Honeywell galaxy

Menu