Netatmo Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Konforunu Yaşayın

Akıllı Termostat, Yüz Tanıma Özellikli Güvenlik Kamerası, Hava İstasyonu
Tasarım, mimari, mobilya: neredeyse her şey değişti. Yine de, bazı şeyler aynı kaldı. Ayrılmadan önce kapıyı kilitlemeyi, ışıkları kapatmayı unutmamalısınız; radyatörlerinizle doğru sıcaklığı elde etmek için mücadele edersiniz, bütün odaları yeterince ısıtıp ısıtmadığını merak edersiniz. Ve bu önemsiz görünen şeylerden herhangi biri hakkında en ufak bir şüphe gününüzü mahvedebilir, tıpkı ayakkabınızdaki bir çakıl taşı gibi. Şimdi tüm bunları aklınızdan çıkartabilirsiniz. Netatmo sayesinde gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz.

Akıllı ısıtmaya terfi edin
Netatmo akıllı ısıtma çözümlerini keşfedin ve ısıtma sisteminiz ne olursa olsun, konfordan vazgeçmeden evinizi ısıtmak için enerji tasarrufu yapın.

Evinizden gönül rahatlığıyla ayrılabilirsiniz.
Netatmo, evinize tam akıllı koruma sağlamak için her şeyi düşündü: Güvenlik Kameraları, Duman alarmı, Sensörler, Alarmlar. Evde değilken de eviniz ile iletişimde kalın. 7/24 kameranıza erişin ve evinizi gözlemleyin. Aynı zamanda dış mekan kamerası gece görüşü özelliğine sahip olduğu için karanlıkta da görüntü vermeye devam eder.

Çevrenizden ölçümler alın.
Netatmo Akıllı Hava İstasyonu ve aksesuarları ile evdeki konforunuzu optimize etmek için iç ve dış ortamdan ölçümler alarak günlük yaşantınıza adapte olun.İstediğiniz odanın hava durumunu ölçebilirsiniz
Yatak odanızda veya banyonuzda ölçüm yapmak ister misiniz? Doğru fikre sahip olduğunuzu düşünüyoruz! Her oda farklıdır ve özel dikkat gerektirir. Netatmo Hava İstasyonu Ek Akıllı İç Mekan Modülleri kullanarak üç odayı izleyebilirsiniz. Her oda için sıcaklık, nem ve hava kalitesi (CO2) okumalarına akıllı telefonunuzdan gerçek zamanlı olarak erişin.

Daha sağlıklı bir evde yaşayın.
Akıllı telefonunuzdan eş zamanlı olarak verilerinize erişin
Sıcaklık, gürültü seviyesi, nem gibi verileri akıllı telefonunuzdan görebilirsiniz. Geçmişe dönük verileri görebilir, karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Camları açma zamanı!

Hava kalitenizi gözlemleyin ve daha sağlıklı bir çevre edinin
Sağlıklı bir ortam mutlu hissetmenizi sağlar. Sağlıksız bir hava başınızı ağrıtır, alerjilere neden olabilir ve astım krizlerini tetikleyebilir. Önemli verileri kontrol ederek sağlıklı bir ortamda yaşadığınızdan emin olun.

Tüm eviniz akıllı olabilir
Living Now with Netatmo tüm eviniz için tasarlandı. Bu özel tasarımı geleneksel sistemlerde klasikleşmiş kontrolleri sağlamak için kullanılabilirsiniz. İsterseniz de akıllı sistemlerdeki potansiyelini keşfedebilirsiniz.

Living Now with Netatmo ile:
Aydınlatma kontrolü yapabilirsiniz.
Elektrikli perde – panjur kontrolü yapabilirsiniz.
Anlık tüketiminizi görebilir ve limit aşımı kaynaklı elektrik kesintilerini önleyebilirsiniz.
Senaryolar yaratıp, yönetebilirsiniz. (Genel, Aç / Kapat, Giriş, Çıkış vb.)

 

Menu