SSS Siedle İnterkom ürünleri hakkında Teknik destek, Ürün Tedariği ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siedle Axiom, mükemmel tasarım, akıllı teknoloji ve kapıda kimin olduğunu her zaman ve her yerde görebilmenin güvenliği anlamına gelir. Siedle uygulaması, evde veya hareket halindeyken kapı interkom sistemine mobil erişime sahiptir.
Siedle Axiomun çarpıcı şekli, Siedlenin yüksek standartlarını yansıtıyor: Tasarımın birçok ödül kazanması tesadüf değil. Panelin temiz hatları ve ayırt edici açıları, düşük profilli muhafazası ve ince çerçevesi mimari karakteri vurgular. Akıllı detaylar, montajı ve çalıştırmayı kolaylaştırır.
Wi-Fi veya cep telefonu ağı aracılığıyla, evde veya hareket halindeyken: Siedle uygulamasının kapı interkom sistemine sürekli erişimi vardır. Siedle Axiomu çalıştırmak için kullanılan bir Siedle Akıllı Ağ Geçidi, mobil kapı iletişimi için IP arayüzünü oluşturur. Siedle Smart Gateway SG 150-0, beş adede kadar mobil cihaz bağlamak için bir lisansla gelir.
Konuşma ve kapı açma işlevleri ekran olmadan kullanılabilir. İki düğmenin farklı şekilleri, kullanıcıların yanlış düğmeye basmasını engeller; net simgeler işlevleri gösterirken, renkli arka aydınlatma durumu gösterir. Dokunsal geri bildirim, kullanım sırasında güvence sağlar.​

 

 

Menu