INTEREL Akıllı Ev Çözümleri

PropTech ve LifeTechin örtüşmesini anlıyoruz, ancak daha da önemlisi, farklılıkları ve her bir paydaşın teknolojiden ne beklediğini anlıyoruz. Bu anlayışla teknolojimizi inşa ettik ve akıllı bina platformlarını daha fazlasını yapmak için güçlendirdik. Çok daha fazla.

Akıllı Bina Altyapısı
Akıllı binanızın tutarlı işlevsellik ve deneyim sunmak için kiracı WiFisine güvenemeyeceğini zaten biliyorsunuz. Yönetilen WiFi altyapısı bir maliyet değil, bir para kazanma stratejisi olmalıdır. Otelcilik sektörü bunu yıllardır başarıyla yapıyor.

Kurumsal Sınıf Akıllı Termostat
Akıllı binanıza bir IoT altyapısını nasıl dahil edeceğiniz konusunda mı uğraşıyorsunuz? Kiracının evlerine ek donanım yerleştirmek bir çözüm değildir. Doğru cevap, altyapının temel bina tasarımının bir parçası olması gerektiğidir. Bu nedenle, akıllı bina altyapısını akıllı termostatlarımızda çalıştıracak teknolojiyi geliştirdik.

MDUdaki HVAC, tek evden farklıdır
HVAC uygulamalarınızı adlandırın, muhtemelen hepsini daha önce yaptık. Yüksek ve Alçak gerilim uygulamaları (110-277 VAC, 24VAC). 4 borulu fan coil üniteleri ile 1,2,3 devir. Modülasyonlu fan hızından modülasyonlu vanalara. VRVden VRFye. HVAC motorumuz, çok çeşitli ısıtma/soğutma uygulamalarıyla ilgilenir.

Güçlü API
APImiz, akıllı bina ortaklarımıza termostat işlevlerimizi izleme ve kontrol etme olanağı sağlamanın yanı sıra, altyapımızda çalışan ekipmanlardan da veriler sağlar. Bu şekilde bilgi, önemli olan yere iletilir ve ortaklarımız bununla değer üretebilir.

Mülk Yönetim Sistemi
PMS arayüzlerimiz sektördeki en güçlü arayüzlerdir. Otomatik taşınan / taşınan iş akışları, bir şeyler olması gerektiği gibi olmadığında apartman işlevselliğine müdahaleler.

Akıllı Bina Platformları
Temel bina erişim kontrolü, akıllı kilitler ve akıllı binanın daha birçok parçasıyla entegre oluyoruz. Varlıklarınızı korumak ve aynı zamanda merkezi ekipmanı daha verimli kullanmak için minimum ve maksimum sıcaklık ayar noktaları sağlıyoruz. Sensör okumaları ve sayaçlara dayalı olarak önleyici bakım imkanı sağlıyoruz.

Kiracı Uygulaması
Kiracı uygulamaları aracılığıyla tüm yaygın ve daha gelişmiş işlevlerin uzaktan kontrolünü destekliyoruz. Topluluğunuzun tamamı zaten bir uygulama kullanıyor veya size yardımcı olması için ortaklarımızdan birini seçmiş olun, HVAC deneyimi uygulamanın endişelenmenize gerek olmayan bir parçasıdır.

Merkezi olarak yönetilir, kiracı tarafından kontrol edilir
Tercih edilen akıllı bina platformu iş ortağı, bina altyapısının genişletilmiş bir parçası olarak akıllı termostatlarımızı yönetecektir. Ancak günlük kontrol kiracıların elindedir. Bu, size gururla sunduğumuz PropTech ve LifeTech arasındaki kesişme noktasıdır.

Menu