Identiv Erişim Kontrol ve Video Yönetim Sistemleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Identivin ödüllü, güvenilir fiziksel güvenlik özellikleriyle güvenlik omurganızı geliştirin. Benzersiz iş ihtiyaçlarınıza uyan uçtan uca, zengin özelliklere sahip fiziksel erişim kontrolü, video zekası ve kimlik doğrulama çözümlerini keşfedin.

Velocity Vision Video Management System (VMS)
Velocity Vision, tek bir camdan görünümde istihbarat sunan veri etkin bir güvenlik çözümü sağlamak için oluşturulmuş birleşik, açık platformlu bir video yönetim sistemidir (VMS).

Uçtan Uca Güvenlik Çözümü
Bu güçlü, açık API güvenlik platformu, mevcut yatırımlarla çalışır ve tam bir durumsal farkındalık sağlar. Gerçek zamanlı tehdit tespiti ve kayıp azaltma ile uçtan uca bir güvenlik çözümü için ünlü Hirsch Velocity Yazılımı ile entegre olur. Velocity Vision, her yerde operasyonlara olanak tanır ve şirket içi, bulut, hibrit ve mobil platformlardan yararlanır.

Platform 1.000 cihaza kadar ölçeklenebilir, 8.500den fazla kamera modelini destekler ve 15.000den fazla ONVIF uyumlu çözümle birleşir. Velocity Vision, yapay zeka, GPS, erişim kontrolü ve bina yönetiminde en son gelişmeleri sağlayan 100den fazla ekosistem ortağının teknolojileriyle çalışır.

Data-Enabled, Open-Platform VMS
Velocity Vision, açık platform VMSnin geleceğidir: veri etkin, gelişmiş bir karar alma aracıdır. Gözetimdeki sorun güvenlik değil, farkındalıktır. Video zekası şunları yapmanızı sağlar:

Daha akıllı güvenlik ve iş verileri toplayın
Silolanmış sistemler arasındaki boşluğu kapatın
Panolarda, haritalarda ve incelemelerde kullanmak için harici sistemleri ve verileri karmaşık entegrasyon olmadan bağlayın
Belirli kuruluş veya sektör gereksinimlerini karşılamak için isteğe bağlı bir yazılım geliştirme kiti (SDK) ile özelleştirin

Sınıfının En İyisi Kameralar ve Donanım
Velocity Vision uçtan uca güvenlik platformunun bir parçası olarak Identiv, eksiksiz bir kamera serisi sağlamak için Hanwha Techwin ile ortaklık kurdu. Hanwha, kapsamlı bir güvenlik çözümleri yelpazesine sahiptir ve siber güvenlik ve Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasası (NDAA) uyumluluğuna kendini adamıştır. Identiv ayrıca, istemci iş istasyonları, bilgi işlem sunucuları, depolama, erişim kontrol sunucuları, analitik/AI sunucuları, video kayıt sunucuları ve anahtarlar dahil olmak üzere sınıfının en iyisi yeni bir güvenlik ve güvenlik donanımı portföyünü piyasaya sürüyor.

Gerçek Zamanlı Görsel Zeka
Video zekası, güvenlik operasyonlarını geliştirir ve zaman içinde öğrenip otomatikleştirerek ekiplerin insanları güvende tutmak için daha iyi verilerle daha hızlı tepki vermesine yardımcı olur.

Freedom Access Control Software
Identivin BT merkezli, siber güvenli Freedom Access Control yazılım sistemi, yerinde ve coğrafi olarak dağıtılmış yazılımla iletişim kurmak için ağ ucunda şifreleme köprüsü donanımı kullanır.

Özgürlüğe İhtiyacınız Olan Dört Neden
Yazılımla yönlendirilen fiziksel güvenlik çevresi : Karmaşık kontrol paneli yapılandırmalarını ortadan kaldırır ve bunların yerine, şifreli IP ağı protokolleri üzerinden iletişim kuran teknoloji koyar
Son derece güvenli ve güvenilir : Güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak için gelişmiş şifreleme teknolojisi kullanır
Açık platform tasarımı : Herhangi bir ilgili altyapıya hızlı ve uygun maliyetli entegrasyon sağlar
Her zaman, her yerden erişilebilir : Herhangi bir web tarayıcısı aracılığıyla 7/24 izleyin ve erişim izni verin

Liberty Access Control Software
Identivin güçlü, uygun fiyatlı Liberty Erişim Kontrolü yazılım sistemi, 32 kapıya kadar web tabanlı erişim kontrolü yönetimi sağlayan küçük ve orta ölçekli kurulumlar için ideal bir çözümdür.

Basit. Güvenli. Ekonomik.
Yapılandırma ve programlama için sezgisel web tabanlı kullanıcı arabirimi aracılığıyla kurulum süresini, maliyetlerini ve donanım ayak izini azaltan hızlı ve kolay dağıtım sağlar
Geleneksel kapı cihazları, cihaz ve yazılımla 256 bit AES güvenli iletişim için cihaz verilerini TCP/IPye çevirerek doğrudan Liberty Encryption Bridgee bağlanır
Pahalı, hantal kontrol paneli donanımını ve kurulumunu kompakt, enerji açısından verimli bir Liberty Encryption Bridge ile değiştirerek maliyetleri önemli ölçüde azaltır

Menu