Televic Toplantı ve Konferans Çözümleri

Ürün satın almak veya Teknik Destek ve Kurulum hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gelişen topluluklar, bölünmeler arasında konuşma ve dinleme yeteneği üzerine kuruludur. Dünya çapındaki hükümetlerde, kurumlarda, işletmelerde veya mahkemelerde ilerleme genellikle etkili kararlara yol açan yapıcı tartışmalara bağlıdır . Televic Conference, moderasyonlu toplantılar aracılığıyla karar vermeyi güçlendirmeye kararlıdır : mekan veya boyuttan bağımsız olarak canlı veya hibrit . Hedefimiz: herkesin duyabilmesini ve duyulabilmesini sağlamak. Anlayın ve anlaşılın. Çünkü nihayetinde, tüm toplum sağlam ve şeffaf müzakereden yararlanır.

Şehir meclisleri
İl veya belediye meclisi toplantılarınızı dijitalleştirerek profesyonelleştirin. Özelleştirilebilir, kullanıcı dostu ve şeffaf konferans ve oylama çözümlerimizle canlı, sanal veya hibrit tartışmalarda verimliliği ve anlaşılırlığı artırın .

Parlamentolar
Eyaletinizin veya ülkenizin geleceğini şekillendirme gücüne sahip politikaları tartışırken netlik ve verimlilik hayati önem taşır. Kanıtlanmış konferans teknolojimizle canlı, hibrit veya çok dilli toplantılarda seçmenlerinizin sesini yüksek ve net bir şekilde duyurun .

Uluslararası kurumlar
Dil engelleri, çok sayıda dağınık katılımcı, son derece gizli tartışma konuları ve karmaşık organizasyon yapıları genellikle kurumunuzun toplantıları için zorluklar oluşturur. Birinci sınıf çok dilli konferans ve oylama teknolojimizle ISO uyumlu yüksek standartlı birimlerle karar verme sürecinize yapı katın ve sıcak, kusursuz sesle hem katılımcıların hem de tercümanların  deneyimini ve anlaşılırlığını yükseltin.

Yönetici toplantı odaları
İş kararlarını müzakere etmek, stratejiye karar vermek , anlaşmaları sonuçlandırmak ve kazanan satış konuşmaları yapmak, kristal netliğinde iletişimle başlar .
Yönetici toplantı odanızı güvenilir konferans teknolojisi ile donatın.
Kullanımı kolay, zarif konferans çözümlerimizle yönetici toplantı odanızı yükseltin ve ödüllü tasarımla mükemmel ses ve görüntünün keyfini çıkarın.

Konferans odası kiralama çözümleri
Zirveler ve tek seferlik konferanslar gibi kiralık etkinliklerin hızlı bir şekilde ayarlanması ve baskı altında sorunsuz bir şekilde yürütülmesi gerekir. Çok dilli çözümlerimiz, yüksek kaliteli ses ve videoyu doğru katılımcılara doğru dillerde yönlendirerek kusursuz anlaşılırlık sağlar .  

Konferans salonları
İster modern bir  oditoryumda ister tarihi bir alanda olsun, konferans çözümlerimiz sunumlar, açılış konuşmaları ve dersler sırasında anlaşılırlığı artırır. Kablosuz  çoklu dil dağıtım  sistemimiz sayesinde katılımcılar kendi dillerinde kolayca dinleyebilirler. Entegre hoparlör, mikrofon , tercüme ve oylama ünitelerimiz sayesinde  herkes aktif rol oynar.  

Mahkeme salonları
İddia makamı, savunma, jüri, hakim; mahkeme salonundaki herkesin net bir şekilde görülmesi ve duyulması gerekir - bu, herhangi bir adalet sisteminin anahtarıdır. Kanıtları kolayca paylaşın veya çok yönlü multimedya ünitelerimizle hibrit çalışın. Mahkeme salonunuzu doğru ses, net video ve zahmetsiz kayıt sağlayan güvenilir sistemlerimizle donatın ve eldeki davadaki hiçbir ayrıntının asla gözden kaçırılmadığından emin olun.

Menu