Hangi Şehirlerde hizmet veriyoruz ?

Şirket merkezimiz Ankarada olduğundan işlerimizin büyük bir bölümü Ankarada gerçekleşiyor fakat sektörde doğan ihtiyac sebebiyle 81 ilde hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra ülke sınırlarının dışında Yurt dışı projelerde de çözümler üretebiliyor ve hizmet sunabiliyoruz. 

Sunduğumuz Hizmetler;
  • Keşif ve Projelendirme
  • Montaj ve Devreye Alma
  • Bakım ve Teknik Servis Hizmeti

Hangi Endüstrilerde Çözüm Üretiyoruz ?

Güvenlik Teknolojileri hayatımızın neredeyse her alanında önem arz etmeye başladı. Bir yerleşke, bir bina veya bir taşıt hepsinin birer güvenlik sistemine ihtiyacı vardır çünkü değer verdiğiniz şeylerin başına birşey gelmesinden emin olmak istersiniz. İşte tam da bu noktada isteklerinizi ve tehlikelerin olasılıklarını iyi analiz ederek doğru ürün tercihleriyle sağlam bir iş çıkarmak gerekiyor. Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemiz doğru ve güvenilir işler çıkarmamıza yardımcı oluyor.  Özellikle de yapay zekanın teknolojiyle beraber giderek gelişmesiyle, biz de güvenlik açıklarına daha akıllı çözümler sunuyoruz. Şimdi sizlere hizmet verdiğimiz endüstrileri, uygulanabilecek sistemlerden birkaç örnekle birlikte tanıtacağım.

Örneğin; bir Havaalanında sahipsiz bir bagajın saldırıya dönüşmeden önce kamera sistemi video analiz yardımıyla tespit edilerek güvenlik görevlilerince müdahale edilebilir.

Doğalgaz Tesisinin çevre güvenliği için tel çit üzerinde ve yer altında kullanılan fiberoptik dağıtık akustik algılama sistemiyle tesise yasak bölgeden yaklaşan birini tespit edebilir ve engelleyebilirsiniz.

Veri Merkezi yüksek güvenlik gerektiren yerlerden birisidir ve girişinde İris (Göz) Tanıma sistemiyle klasik kart okuyucu sisteminin çok daha ötesinde bir güvenlik önlemi almış olursunuz. 

Bir Askeri Üsse giren araç, hassas bir şekilde kontrol edilmelidir ki bunu kolaylıkla yapabilen ve aracın alt şasenin saniyede 60 kez fotoğrafını çekebilen Araç Altı Görüntüleme sistemi ve beraberinde aracın plakasını sisteme kaydeden ve eşleştiren Plaka Tanıma Sistemi önemli bir güvenlik unsurudur.

Bir Fabrika veya Lojistik Depoda çıkabilecek yangını önlemek veya ilerlemesini durdurmak için Akıllı Adresli Yangın Algılama Sistemi kurgulanacak senaryo ile bina otomasyonuyla entegre çalışır. Buna ek olarak Acil Anons Sistemi ile yangın anında tahliye işlemleri çok daha kolay yönetilebilir.

Evinizin Akıllı Ev Sistemleriyle donatıldığını bir düşünün, oturduğunuz yerden perdeleri, ışıkları, Otomatik Araç Kapısını veya Hırsız Alarm Sisteminizi yönetebilir hatta siz yokken kapınıza gelen kişilerle cep telefonunuzdan canlı olarak Görüntülü İnterkom sistemiyle görüşebilirsiniz.

Şirket Binanızda gerçekleşecek uluslararası bir konferans için gerekli tüm Ekran ve Ses çözümlerini Konferans Sitemi entegrasyonuyla çok kolay hale getirebilirsiniz.

Tünellerde çıkabilecek olası bir felaket senaryosunda iletişimin sağlanması için önceden kurulan bir İnterkom sistemi hayat kurtarabilir.

 

 

 

 

 

 

Menu